Ik geef het grif en graag toe, ik ben een beroerd fotograaf. Mijn reputatie is al jarenlang gevestigd, niemand in zijn right mind zal me ooit nog spontaan een fototoestel in de handen duwen.
Maar wie beter dan de onvolprezen Anne van Satur9’sWorld kan zelfs een niet-gemotiveerd mens warm maken voor een van haar challenges?
Dus, ik ga het nog 1 keer proberen. En drie thema’s nog wel voor hetzelfde geld.
Hier is het wekelijks themarooster:
Het is altijd fijn een inkijkje te nemen in iemands leefwereld, doe dus vooral mee!

Mooi!! Leuke post 😊
En met jouw challenge gaat het ook heel goed 👍 ben benieuwd naar de volgende reeks foto’s van jou. Misschien doe ik ook nog mee met als extra uitdaging verloren tijd in te halen.
Wat een leuke challenge en nog leukere foto’s
Heerlijke antwoorden!
Alle drie je foto’s vind ik mieters goed geslaagd! Jij hebt meer dan aanleg (-: Die foto van jezelf vind ik leuk én dapper.
Lieve groet.
Drie schitterende foto’s.
Nieuwsgierig als ik ben…..
Prachtige schilderij van jezelf of je man?
Uitzicht vanuit jullie raam? Oh zo jaloers!
Stralende vrouw, jij?
Het schilderijtje “Kafedaki” maakt deel uit van mijn reeks acrylcollages. Het uitzicht op het dal is vanuit een raam van Partner’s studio/man cave.
Prachtig schilderij en wat een uitzicht!
Creatief hoor, en leuk je te zien.
Hee wat een leuke challenge. Beroerd fotograaf??
Goed gelukt, toch? Wat nou beroerde fotograaf? Niks van.
Het zal vroeger aan een slechts fototoestel gelegen hebben want deze foto’s zijn echt gaaf!
Ik zie alleen maar mooie foto’s!
Drie geslaagde foto’s! Is er zo geen spreekwoord over zelfkennis is … ? Wijze vrouw! 😉
Schitterend! Echt! Ik vind dat dus wél mooie foto’s. Moest lachen met je portret, zo vrolijk! Die foto’s hebben altijd een streepje voor bij mij, foto’s die me doen lachen 🙂
Leuke Challenge en je foto’s zijn mooi ❣
Gewoon geweldig 🤩
Heerlijke foto’s!! Je ziet er trouwens stralend uit. Beroerd fotograaf? No way!!
Echt leuk gedaan. Mooi foto’s! Onderschat jezelf niet teveel.
Jij een beroerd fotograaf? Je foto’s zijn stuk voor stuk pareltjes. Heel mooi gedaan!